Jan Sabat – konsultant, audytor i szkoleniowiec

Jan Sabat - konsultant, audytor i szkoleniowiec, poprawa efektywności procesów produkcyjnych

Jestem konsultantem, audytorem i szkoleniowcem. Zajmuję się poprawą efektywności procesów produkcyjnych. Od 20 lat szkolę i doradzam w tym obszarze. Bazuję na wiedzy oraz praktycznym doświadczeniu, które nabyłem przez lata pracy w zakładach produkcyjnych. Cały czas uczę się i rozwijam. Robię to z ogromną przyjemnością.

Poprawa efektywności to moja dziedzina i moja życiowa misja, którą realizuję najlepiej jak potrafię. Stosuję ją również w innych sferach mojego życia. Jestem praktykiem. Wszystko, czego sam się uczę i czego uczę innych, przekładam na bardzo konkretne działania oraz procesy. Do każdego tematu podchodzę z uwagą i otwartą głową.

Wspieram i pomagam. Mam świadomość barier i ograniczeń, które mogą przeszkadzać w skutecznym wdrażaniu systemów poprawy efektywności w Twojej firmie. Wiem, jak je przezwyciężać i pomagam to robić. Podsuwam sprawdzone rozwiązania. Dostarczam narzędzia, które odpowiadają na konkretne potrzeby Twojego przedsiębiorstwa. Uczę też, jak z nich korzystać, by działały i były maksymalnie skuteczne.

Mój rozwój zawodowy. Od 20 lat zajmuję się consultingiem. Od 2000 roku prowadzę własną firmę doradczo-szkoleniową. Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na Wydziale Ekonomiki Produkcji rozpocząłem pracę w obszarze produkcji. Przez 8 lat nadzorowałem procesy produkcyjne w takich firmach jak: FSO, General Motors, FSE Tamel, ABB Polska.

Jak to się stało, że robię to, co robię? W trakcie służbowego pobytu w Stanach Zjednoczonych po raz pierwszy zetknąłem się z nowoczesnymi metodami poprawy efektywności, takimi jak Lean Manufacturing, Six Sigma, Kaizen. To było to! Złapałem bakcyla i zacząłem zgłębiać wiedzę na ich temat, korzystając głównie z materiałów w języku angielskim. W Polsce lat 90-tych metody te dopiero nieśmiało kiełkowały. Brakowało polskich opracowań, szkoleniowców i konsultantów. Bardzo szybko odkryłem, że to, czego sam się uczę, potrafię przekazywać dalej w sposób zrozumiały, ciekawy i praktyczny.

W ten sposób zostałem trenerem oraz konsultantem w mojej własnej firmie. Prowadzę szkolenia w sposób dynamiczny. Angażuję w dyskusję i poszukiwanie rozwiązań prawdziwych problemów, z którymi stykasz się na co dzień w swojej firmie. Korzystam z nowoczesnych metod nauczania. Bardzo dużą wagę przywiązuję do pomocy szkoleniowych. Opracowane przeze mnie materiały są profesjonalne, przystępne i skuteczne, do tego stopnia, że klienci proszą mnie o ich udostępnianie. I tak w mojej ofercie znalazły się gotowe SZKOLENIA NA WYNOS. Możesz ich używać do samodzielnej nauki lub szkolenia pracowników w Twojej firmie

 

 

 

Sabat Consulting S.C

Adres

ul. Piłsudskiego 14/4 33-100 Tarnów

Godziny pracy

9:00 - 18:00 Poniedziałek – Piątek

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Zawsze jestem do Twoich usług. Jeżeli nie odbieram telefonu, to znaczy że pracuję u innego klienta. Nagraj swoją wiadomość lub wyślij sms lub emaila. Odezwę się Ciebie najszybciej jak to będzie możliwe


    Sabat Consulting Sabat Consulting
    Piłsudskiego 14/4 33-100 Tarnów małopolskie, Polska

    jan@sabatconsulting.pl

    O mnie